Stolní zvonek ve stříbrné montáži
sklo alabastrové, modré, v horní části broušené fazety, stříbrná montáž, 800/1000, plastický motiv listů a rozvilin, Čechy, 30. léta 19. století, výška 15 cm, lehce poškozená montáž, atest puncovního úřadu (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |